Η φετινή σχολική χρονιά ξεκίνησε μελωδικά! Το Εθνικό Ωδείο Αλίμου μας ταξίδεψε στο μαγικό κόσμο της μουσικής μέσα από κίνηση, τραγούδια και πολύ παιχνίδι. Μικροί-μεγάλοι, παίξαμε, γελάσαμε, χορέψαμε, τραγουδήσαμε με απίστευτο κέφι.
![Μουσικοκινητικά παιχνίδια](https://www.maliaras.gr/wp-content/uploads/Portfolio/2017-09-22_400x400_Nipiagogeio.jpg)
Η φετινή σχολική χρονιά ξεκίνησε μελωδικά! Το Εθνικό Ωδείο Αλίμου μας ταξίδεψε στο μαγικό κόσμο της μουσικής μέσα από κίνηση, τραγούδια και πολύ παιχνίδι. Μικροί-μεγάλοι, παίξαμε, γελάσαμε, χορέψαμε, τραγουδήσαμε με απίστευτο κέφι.