Νέα Εκπαιδευτήρια Γ. Μαλλιάρα Νέα Εκπαιδευτήρια Γ. Μαλλιάρα Νέα Εκπαιδευτήρια Γ. Μαλλιάρα Νέα Εκπαιδευτήρια Γ. Μαλλιάρα Νέα Εκπαιδευτήρια Γ. Μαλλιάρα

Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ
1
Πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Γ΄ τάξης Λυκείου 5:30 πμ
Πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Γ΄ τάξης Λυκείου
Φεβ 28 @ 5:30 πμ – Μαρ 4 @ 10:00 μμ
Πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Γ΄ τάξης Λυκείου Ρώμη – Φλωρεντία
Θεατρική Παράσταση «Amadeus Motzart – Το παιδί θαύμα» Β΄ ΔΗΜ 9:30 πμ
Θεατρική Παράσταση «Amadeus Motzart – Το παιδί θαύμα» Β΄ ΔΗΜ
Μαρ 1 @ 9:30 πμ – 11:45 πμ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/3 Β΄ 09:30 – 11:45 Θέατρο Ολύμπια/ Θεατρική Παράσταση: «Amadeus Motzart – Το παιδί θαύμα»
ΜΟΥΣΕΙΟ ΟΤΕ Β΄1 ΛYK 10:00 πμ
ΜΟΥΣΕΙΟ ΟΤΕ Β΄1 ΛYK
Μαρ 1 @ 10:00 πμ – 1:20 μμ
ΜΟΥΣΕΙΟ ΟΤΕ Β1 Λ 10.00-13.20
2
3
4
5
GOETHE INSTITUT α ΓΥΜ 8:30 πμ
GOETHE INSTITUT α ΓΥΜ
Μαρ 5 @ 8:30 πμ – 12:00 μμ
GOETHE INSTITUT α γυμν 08.30-12.00
Βράχος Ακρόπολης Α1΄ Α΄2 Α΄3 ΛΥΚ 9:30 πμ
Βράχος Ακρόπολης Α1΄ Α΄2 Α΄3 ΛΥΚ
Μαρ 5 @ 9:30 πμ – 1:45 μμ
ΒΡΑΧΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ Α1+Α2+Α3 Λ 09.30 13.45
6
7
8
9
10
11
12
GOETHE INSTITUT Α΄ ΛΥΚ 8:30 πμ
GOETHE INSTITUT Α΄ ΛΥΚ
Μαρ 12 @ 8:30 πμ – 12:00 μμ
GOETHE INSTITUT Α΄ ΛΥΚ 08.30-12.00
13
ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Α΄1 Α΄2 ΛΥΚ 9:30 πμ
ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Α΄1 Α΄2 ΛΥΚ
Μαρ 13 @ 9:30 πμ – 12:00 μμ
ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Α1+Α2 ΛΥΚ 09.30-12.00
ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Β΄1 Α΄3 ΛΥΚ 10:30 πμ
ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Β΄1 Α΄3 ΛΥΚ
Μαρ 13 @ 10:30 πμ – 1:00 μμ
ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Β1+Α3 ΛΥΚ 10.30-13.00
14
15
Ημερήσια εκδρομή στην Αίγινα Δ΄ ΔΗΜ 8:45 πμ
Ημερήσια εκδρομή στην Αίγινα Δ΄ ΔΗΜ
Μαρ 15 @ 8:45 πμ – 6:00 μμ
Μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στην Αίγινα για τα παιδιά της Δ΄ τάξης του Δημοτικού Ημερομηνία: Παρασκευή 15 Μαρτίου 2019 Αναχώρηση με εκδρομικά πούλμαν από το Δημοτικό, όπου το πρωί τα παιδιά θα έρθουν κανονικά με τα[...]
Ημερήσια Εκδρομή στις Μυκήνες Γ΄ ΔΗΜ 8:45 πμ
Ημερήσια Εκδρομή στις Μυκήνες Γ΄ ΔΗΜ
Μαρ 15 @ 8:45 πμ – 6:00 μμ
Μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στις Μυκήνες για τα παιδιά της Γ΄ τάξης Δημοτικού Ημερομηνία: Παρασκευή 15 Μαρτίου 2019 Αναχώρηση με εκδρομικά πούλμαν από το Δημοτικό, όπου το πρωί τα παιδιά θα έρθουν κανονικά με τα σχολικά[...]
ΕΥΓΕΝΙΔΕΙΟ ΙΔΡΥΜΑ β΄2 β΄4 ΓΥΜ 10:10 πμ
ΕΥΓΕΝΙΔΕΙΟ ΙΔΡΥΜΑ β΄2 β΄4 ΓΥΜ
Μαρ 15 @ 10:10 πμ – 12:20 μμ
ΕΥΓΕΝΙΔΕΙΟ ΙΔΡΥΜΑ “Φυσική – Κύματα – Ταλαντώσεις” β2+β4 γυμν 10.10-12.20
ΕΘΝΙΚΟ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ α΄3 α΄4 ΓΥΜ 11:00 πμ
ΕΘΝΙΚΟ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ α΄3 α΄4 ΓΥΜ
Μαρ 15 @ 11:00 πμ – 1:30 μμ
ΕΘΝΙΚΟ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ “Οι απέραντες όψεις του Ωραίου” α3+α4 γυμν 11.00-13.30
16
17
18
19
ΜΟΥΣΕΙΟ ΟΤΕ Β΄3 ΛΥΚ 8:30 πμ
ΜΟΥΣΕΙΟ ΟΤΕ Β΄3 ΛΥΚ
Μαρ 19 @ 8:30 πμ – 12:00 μμ
ΜΟΥΣΕΙΟ ΟΤΕ Β3 ΛΥΚ 08.30-12.00
20
Παλαιά Βουλή/ Ξενάγηση ΣΤ ΔΗΜ 11:00 πμ
Παλαιά Βουλή/ Ξενάγηση ΣΤ ΔΗΜ
Μαρ 20 @ 11:00 πμ – 12:30 μμ
ΤΕΤΑΡΤΗ 20/3 ΣΤ΄1 ΣΤ΄2 11:00 – 12:30 Παλαιά Βουλή/ Ξενάγηση
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Θεατρική Παράσταση: «Το βαλς με τα παραμύθια» ΠΝ-Ν1-Ν2 9:45 πμ
Θεατρική Παράσταση: «Το βαλς με τα παραμύθια» ΠΝ-Ν1-Ν2
Μαρ 29 @ 9:45 πμ – 12:00 μμ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/3 ΠΝ – Ν1 – Ν2 09:45 – 12:00 Θέατρο Κιβωτός/ Θεατρική Παράσταση: «Το βαλς με τα παραμύθια»
30
31